Godziny otwarcia:
Pn: 10:00 - 16:00
Wt: 13:00 - 19:00
Śr: nieczynne
Cz: 13:00 - 19:00
Pt: 10:00 - 16:00
Sob: 9:00 - 13:00

ul. Jagodowa 35
Murowana Goślina

Telefon kontaktowy:
797 199 917

Salon partnerski SUBTIL - Subtil Keratin - Program Intensywnej Odbudowy Włosów

PROGRAM INTENSYWNEJ REKONSTRUKCJI WŁOSÓW - SUBTIL KERATIN

Odkryj nowe podejście w profesjonalnej pielęgnacji i osiągnij efekt liftingu włosów.

kosmetyki do odbudowy włosów

W oparciu o zaawansowane badania dotyczące regeneracji kosmetycznej marka SUBTIL stworzyła innowacyjny program pielęgnacyjny SUBTIL KERATIN przeznaczony dla włosów wymagających głębokiej odbudowy.

Jego sekretem jest niezwykła moc odmładzająca Kolagenu Roślinnego w połączeniu z Keratyną - składnikiem TOŻSAMYM z naturalnym SKLADNIKIEM struktury włókna włosa. Głęboko odbudowane włosy odzyskują zdrowy i piękny wygląd.Na czym polega sekret skuteczności programu SUBTIL KERATIN? To połączenie niezwykłych właściwości biomimetycznych Keratyny wykorzystywanej w pielęgnacji o wysokiej skuteczności z keratyną stanowiącą naturalny budulec włosa. Dwa łatwo przyswajalne rodzaje cząsteczek keratyny o różnej wielkości naśladują działanie naturalnych budulców włosów i wyraźnie poprawiają ich wygląd: włosy są odbudowane i nawilżone, nabierają gładkości, są odżywione, błyszczące i jeszcze bardziej miękkie. Ten kompleks naprawczy ma za zadanie działać jako cement komórkowy i odbudowywać uszkodzone fragmenty włosów, przywracając im piękno. Pod wpływem czynników mechanicznych, chemicznych i środowiskowych spada poziom nawilżenia włókien włosa. Pojawiają się wtedy pierwsze oznaki utraty ich pierwotnych właściwości: spadek elastyczności, wytrzymałości oraz brak połysku... Doskonale znany ze swych dobroczynnych właściwości w dziedzinie dermokosmetyki Kolagen Roślinny zapobiega odwodnieniu włosów. Włosy czerpią natychmiastowe korzyści z działania tej wysoce skutecznej substancji, która przywraca włóknom ich piękno.

regeneracja włosów w salonie fryzjerskim

PROFESSIONAL LINE - CZTEROETAPOWA GŁĘBOKA REGENERACJA W SALONIE FRYZJERSKIM

Teraz możesz podarować włosom twoich klientek drugą młodość. Wysoka skuteczność działania programu SUBTIL KERATIN opiera się na czteroetapowej, intensywnej pielęgnacji profesjonalnej w salonie fryzjerskim. Podczas programu pielęgnacyjnego trwającego zaledwie 35 minut gama produktów SUBTIL KERATIN umożliwia wprowadzenie substancji czynnych do wnętrza włosa i wygładzenie jego powierzchni, działając jak prawdziwy cement.

odbudowa włosów w salonie fryzjerskim

1 PURIFYING
Program pielęgnacji SUBTIL KERATIN rozpoczyna się od zastosowania szamponu oczyszczającego bez siarczanów /chelatującego/. Skutecznie eliminuje on szkodliwe metale (proces chelatacji), zanieczyszczenia oraz pozostałości produktów i doskonale przygotowuje włosy do przyjęcia substancji odbudowujących i nawilżających.

Oczyszczający szampon chelatujący /500 ml/ [pH neutralne]/ BEZ SIARCZANÓW / BEZ PARABENÓW / BEZ BARWNIKÓW/

 • CZYNNIK CHELATUJĄCY pochodzący z kukurydzy i ulegający biodegradacji
 • DELIKATNA BAZA MYJĄCA
 • KOLAGEN ROŚLINNY

SPOSÓB UŻYCIA

1. Umyć włosy (najlepiej dwukrotnie), masując je od połowy długości aż po końcówki w kierunku odwrotnym do ułożenia łusek.
2. Obficie spłukać.
3. Odcisnąć wodę z włosów.

rekonstrukcja włosów w salonie fryzjerskim

2.1 RECONSTRUCTION
Ten pierwszy z produktów pielęgnacyjnych wprowadza UWODNIONĄ CZĄSTECZKĘ Keratyny do najgłębszych warstw włókna włosa. Substancja ta uzupełnia ubytki naturalnej keratyny i odbudowuje wewnętrzną strukturę włosa. Kolagen Roślinny, Masło Shea i Białka Roślinne równocześnie działają na powierzchni jako prawdziwy cement międzykomórkowy.

[pH 4,5] BEZ PARABENÓW BEZ BARWNIKÓW

 • KOMPLEKS KERATYNOWY
 • BIAŁKA ROŚLINNE
 • KOLAGEN ROŚLINNY
 • MASŁO SHEA

SPOSÓB UŻYCIA

1. Nałożyć za pomocą pędzelka na poszczególne kosmyki w trzech strefach:
I 2 cm od nasady,
II pośrodku pasma,
III bardziej obficie na końcówki.
2. Wmasować zgodnie z kierunkiem ułożenia łusek i wyczesać włosy. Nałożyć produkt w miejscach, po których grzebień PRZESUWAJĄĆ SIĘ NAPOTYKA OPÓR.
3. Owinąć włosy celofanem i w miarę możliwości umieścić pod źródłem ciepła. Pozostawić na 5-15 minut w zależności od stopnia uszkodzenia.
4. Spłukać.

2.2 HYDRATION
Skuteczność drugiego z produktów pielęgnacyjnych wynika ze współdziałania Kolagenu Roślinnego i różnych Białek Roślinnych, które zapewniają optymalny poziom nawilżenia i zatrzymują wodę wewnątrz włókna włosa. Na tym etapie kompleks keratynowy nadal wykazuje swoje dobroczynne działanie. W warunkach kwaśnego odczynu pH łuski włosa uszczelniają się, a aktywne substancje nawilżające pozostają zamknięte w jego wnętrzu.

[pH 3,5] BEZ PARABENÓW BEZ BARWNIKÓW

 • KOLAGEN ROŚLINNY
 • BIAŁKA ROŚLINNE
 • KOMPLEKS NAWILŻAJĄCY O DŁUGOTRWAŁYM DZIAŁANIU
 • KOMPLEKS KERATYNOWY
 • PROWITAMINA B5

SPOSÓB UŻYCIA

1. Nałożyć za pomocą pędzelka na poszczególne kosmyki w trzech strefach:
I 2 cm od nasady,
II pośrodku pasma,
III bardziej obficie na końcówki.
2. Rozprowadzić produkt za pomocą grzebienia.
3. Wyczesać włosy. Pozostawić na 6-8 minut w zależności od stopnia uszkodzenia.
4. Spłukać.

3 THERMO-ACTION
Przygotuj się na „efekt WOW”! Końcowa pielęgnacja bez spłukiwania stanowi ostatni i wieńczący etap programu. Umożliwia ona wykorzystanie ciepła suszarki lub prostownicy do utworzenia warstwy ochronnej, która nadaje włosom jeszcze więcej blasku.

Nadające połysk mleczko termoaktywne 200 ml [pH 3,5] BEZ PARABENÓW BEZ BARWNIKÓW

 • SKŁADNIKI TERMOAKTYWNE I OCHRONNE
 • KOMPLEKS KERATYNOWY
 • BIAŁKA ROŚLINNE
 • ALGI BRUNATNE
 • SKŁADNIKI NAWILŻAJĄCE

SPOSÓB UŻYCIA

1. Dla włosów o przeciętnej gęstości rozpylić 5-6 dawek dawek produktu w zagłębienie dłoni.
2. Nanieść cienką warstwę produktu na wilgotne włosy na całej długości.
3. Ułożyć włosy.
4. Wykończyć fryzurę, delikatnie przeciągając prostownicę przez wszystkie pasma włosów lub przez pasma zewnętrzne.

EFEKT? Nigdy wcześniej rezultaty regeneracji nie były tak kompletne i długotrwałe. Odbudowane od wewnątrz i uszlachetnione na zewnątrz włosy promienieją. Odczuwany komfort jest niezrównany. Lekkie, elastyczne, miękkie i lepiej nawilżone włosy już od pierwszej aplikacji na wiele tygodni odzyskują blask i piękno.


HOME LINE - SUBTIL KERATIN

Przedłużenie efektów zabiegu do 3 miesięcy - pielęgnacja trójetapowa do stosowania w domu. Komplet 3 preparatów do codziennego użycia podczas domowej pielęgnacji włosów. Zachowaj cudowny efekt... Włosy odmłodzone i uszlachetnione programem profesjonalnej pielęgnacji SUBTIL KERATIN nie są oszczędzane na co dzień. Wiatr, zanieczyszczenia, słońce, drażniące czynniki chemiczne i mechaniczne nieustanie wywierają na nie negatywny wpływ. Domowa pielęgnacja jest więc niezbędna, aby uzupełnić codzienne ubytki keratyny i trwale utrzymać efekt liftingu włosów.

PURIFYING
Kąpiel oczyszczająca 200 ml BEZ SIARCZANÓW BEZ PARABENÓW BEZ BARWNIKÓW

 • Oczyszcza włókna włosów
 • Przedłuża dobroczynne działanie głębokiej odbudowy

HYDRATION
Odżywka długotrwale nawilżająca 200 ml BEZ PARABENÓW BEZ BARWNIKÓW

 • Zapewnia optymalny poziom nawilżenia
 • Zatrzymuje wodę we wnętrzu włosa

THERMO-ACTION
Nadające połysk mleczko termoaktywne 200 ml BEZ PARABENÓW BEZ BARWNIKÓW

 • Chroni włókna włosów przed ciepłem suszarki i prostownicy
 • Zapewnia blask i miękkość