Godziny otwarcia:
Pn: 10:00 - 16:00
Wt: 13:00 - 19:00
Śr: nieczynne
Cz: 13:00 - 19:00
Pt: 10:00 - 16:00
Sob: 9:00 - 13:00

ul. Jagodowa 35
Murowana Goślina

Telefon kontaktowy:
797 199 917

Salon partnerski SUBTIL - Subtil Design - Nowy Wymiar Fryzury

Najnowsze osiągnięcie francuskich laboratoriów w zakresie stylizacji włosów - NOWY WYMIAR FRYZURY - Subtil Design.

Salon partnerski SUBTIL - Subtil Design - Nowy Wymiar Fryzury

Produkty Nadające Włosom Struktury I Podkreślające Ich Ruch - TEXTURE: Utrzymują I Dyscyplinują Włosy, Wygładzają, Zwiększają Objętość, Podkreślają Skręt Loków. Produkty SCULPT, które nadają włosom objętości dzięki czemu włosy poddają się modelowaniu, są rzeźbione i układane w dowolny sposób, ujarzmione i nie puszą się.

Produkty FINISH, które są stosowane do wykończenia fryzury i nadają blasku, utrwalają na wiele godzin, pozostawiają ruch fryzury i naturalny wygląd.

PIANKA DO WŁOSÓW ZWIĘKSZAJĄCA OBJĘTOŚĆ

PIANKA DO WŁOSÓW ZWIĘKSZAJĄCA OBJĘTOŚĆ
Volume effect
Pianka do włosów zwiększająca objętość. Zwiększa objętość i utrwala fryzurę, utrzymując odpowiednie nawilżenie włosów. SPOSÓB UŻYCIA Mocno wstrząsnąć. Nałożyć na dłoń ilość produktu wielkości orzecha. Rozprowadzić na wilgotnych włosach, rozczesać, a następnie ułożyć fryzurę. ZALECANE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i nie wystawiać na działanie temperatury wyższej niż 50°C. Nie dziurawić i nie palić nawet po zużyciu produktu. Nie rozpylać w kierunku otwartego ognia ani rozżarzonych materiałów. Nie wdychać. Unikać rozpylania w kierunku oczu. Używać i przechowywać z dala od otwartego ognia, iskier, źródeł ciepła i zapłonu oraz działającego urządzenia elektrycznego. Nie palić tytoniu. Nanosić krótkimi seriami, unikając zbyt długiego rozpylania. Nie pozostawiać w zasięgu dzieci. Przewietrzyć pomieszczenie po użyciu produktu.

PUDER DO WŁOSÓW W SPRAYU

PUDER DO WŁOSÓW W SPRAYU
Magic Powder
Puder do włosów w sprayu 2 w 1. Dodaje włosom świeżości i lekkości, utrwalając fryzurę i nadając włosom objętości. SPOSÓB UŻYCIA Mocno wstrząsnąć. Rozpylić u nasady włosów, aby umożliwić wchłonięcie się nieczystości. ZALECANE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI W przypadku rozpylenia do oczu spłukać obficie czystą wodą. Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i nie wystawiać na działanie temperatury wyższej niż 50°C. Nie dziurawić i nie palić nawet po zużyciu produktu. Nie rozpylać w kierunku otwartego ognia ani rozżarzonych materiałów. Nie wdychać. Unikać rozpylania w kierunku oczu. Używać i przechowywać z dala od otwartego ognia, iskier, źródeł ciepła i zapłonu oraz działającego urządzenia elektrycznego. Nie palić tytoniu. Nanosić krótkimi seriami, unikając zbyt długiego rozpylania. Nie pozostawiać w zasięgu dzieci. Przewietrzyć pomieszczenie po użyciu produktu.

KREM UŁATWIAJĄCY SZCZOTKOWANIE

KREM UŁATWIAJĄCY SZCZOTKOWANIE
Brush creme
Ułatwia szczotkowanie, zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi, zapewniając optymalną i trwałą objętość. SPOSÓB UŻYCIA Nałożyć na dłoń dużą ilość produktu. Rozprowadzić na wilgotnych włosach, rozczesać, a następnie wyszczotkować lub ułożyć fryzurę. ZALECANE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI W przypadku dostania się preparatu do oczu - wypłukać obficie czystą wodą. Stosować na suche włosy.

KREM DO LOKÓW

KREM DO LOKÓW
Curliner
Krem do tworzenia loków. Pozwala tworzyć strukturalne fale i nadaje elastyczności lokom, którym brakuje sprężystości. Ogranicza nadmierną objętość, eliminuje efekt puszenia się doskonale ukształtowanych i miękkich w dotyku loków. SPOSÓB UŻYCIA Nałożyć na dłoń ilość produktu wielkości orzecha. Rozprowadzić na suchych lub wilgotnych włosach, rozczesać, a następnie wysuszyć, jeśli konieczne. ZALECANE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI W przypadku dostania się preparatu do oczu - wypłukać obficie czystą wodą.

WOSK MODELUJĄCY

WOSK MODELUJĄCY
Modeler
Wosk modelujący. Ukształtowanie, wymodelowanie i ostateczne wykończenie fryzury dla włosów krótkich i półdługich. Lekka konsystencja nadaje włosom blasku i podkreśla ich naturalny wygląd. SPOSÓB UŻYCIA Rozgrzać w dłoni, a następnie uczesać włosy w zależności od oczekiwanego rezultatu. ZALECANE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI W przypadku dostania się preparatu do oczu - wypłukać obficie czystą wodą.

PASTA TEKSTURYZUJĄCA

PASTA TEKSTURYZUJĄCA
Texturizing
Pasta teksturyzująca, matująca, niewidoczna. Jedyna w swoim rodzaju glinka modelująca, które pozwala bawić się strukturą włosów oraz zapewnia elastyczność i utrwalenie fryzury. Możesz odnawiać swoją fryzurę wielokrotnie przez cały dzień, bez ograniczeń. SPOSÓB UŻYCIA Rozgrzać w dłoni, a następnie uczesać włosy w zależności od oczekiwanego rezultatu. ZALECANE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI W przypadku dostania się preparatu do oczu - wypłukać obficie czystą wodą.

SUPER MOCNY ŻEL DO WŁOSÓW

SUPER MOCNY ŻEL DO WŁOSÓW
Hard Gel
Super mocny, niewidoczny żel do włosów. Maksymalne utrwalenie o przedłużonym efekcie działania. Pozwala na dowolne kształtowanie każdego typu fryzur. Nie pozostawia tłustych śladów i nie obciąża włosów. SPOSÓB UŻYCIA Ilość produktu wielkości orzecha nałożyć palcami, a następnie przeczesać w dowolny sposób lub nakładać pasmo po paśmie. ZALECANE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI W przypadku dostania się preparatu do oczu - wypłukać obficie czystą wodą.

NABŁYSZCZACZ PERFUMOWANY W SPRAYU

NABŁYSZCZACZ PERFUMOWANY W SPRAYU
Luminesscence
Spray nadający blasku, subtelnie perfumowany. Ultra-nabłyszczenie i wyjątkowa jedwabistość fryzury. Nadaj swojej fryzurze wyjątkowego blasku oraz zapewnij jej świeży i lekki, kosmetyczny zapach. SPOSÓB UŻYCIA Rozpylać z odległości 35 cm na suche włosy. ZALECANE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI W przypadku dostania się preparatu do oczu - wypłukać obficie czystą wodą.