Godziny otwarcia:
Pn: 10:00 - 16:00
Wt: 13:00 - 19:00
Śr: nieczynne
Cz: 13:00 - 19:00
Pt: 10:00 - 16:00
Sob: 9:00 - 13:00

ul. Jagodowa 35
Murowana Goślina

Telefon kontaktowy:
797 199 917

Salon partnerski SUBTIL - Stylizacja - Pink Power

kosmetyki do stylizacji włosów

ILLUMINATE: Lekki nabłyszczacz w spray'u z efektem ANTYSTATIC zapobiegający elektryzowaniu się włosów, intensywnie nabłyszczający, nie obciążający włosów. Innowacyjna formuła produktu oparta na najnowszej generacji żywic tworzy bezbarwną warstwę utrwalającą i silnie nabłyszczającą. Bogactwo estrów roślinnych z certyfikatem Ecocert (biodegradowalnych) nadaje wyjątkowy połysk i chroni strukturę włosa przed działaniem niepożądanych czynników zewnętrznych. Lekka formuła nie obciążająca włosów o wyjątkowym owocowo-roślinnym zapachu. Nie zawiera Parabenów. Wygodne i precyzyjne dozowanie bardzo delikatną mgiełką, którą równomiernie rozprowadza się na włosach wykończając fryzurę. Natychmiastowy efekt! Naturalne, elastyczne i zdrowe włosy, Błyszcząca i utrwalona fryzura. Poj. 200 ml.

DESIGN: Mocny spray do układania włosów. Do zastosowania dla całej fryzury, pasm lub podniesienia u nasady. Bardzo silnie utrwalający preparat pozwala na dowolne stylizacje zarówno codzienne jak upięcia i koki. Doskonale nadaje się do unoszenia włosów u nasady pozostawiając efekt odbicia na bardzo długi czas. Bogactwo estrów roślinnych z certyfikatem Ecocert (biodegradowalnych) nadaje wyjątkowy połysk i chroni strukturę włosa przed działaniem niepożądanych czynników zewnętrznych. Długi czas bardzo silnego utrwalenia. Nie obciąża włosów. Łatwo wyczesuje się z włosów. Poj. 250 ml.

PRECISION: Super mocny spray do utrwalania wybranych elementów fryzury. Dokładny i precyzyjny rozpył trafiający dokładnie w pożądane miejsce. Maksymalne usztywnienie pasm. Dzięki przedłużonemu czasowi wysychania pozwala na dowolne formowanie układanego upięcia czy uczesania, można konstruować fryzurę i zmieniać na bieżąco układ poszczególnych pasm. Doskonale nadaje się do fantazyjnych upięć, koków i awangardowych stylizacji. Nie obciąża włosa i nie tworzy efektu „skorupy”. Włosy pozostają naturalne w wyglądzie i bardzo mocno utrwalone na długi czas. Poj. 250 ml.

VOLUME: Super mocna pianka do stylizacji każdego typu fryzur. Utrzymuje włosy w odpowiednim ułożeniu zwiększając optycznie ich objętość oraz unosząc u nasady. Poj. 250 ml.

SUBTIL FINISHING - mocny suchy lakier do włosów do wykończeń każdego typu fryzur. Podstawowy produkt używany w salonach fryzjerskich. Lakier o delikatnym zapachu, oparty o technologię DME nie duszący nie pozostawiający osadu na włosach. Utrzymuje pożądany kształt fryzury zachowując jej lekkość, elastyczność i swobodę ruchu. Poj. 500 ml.

SUBTIL FINISHING PLUS - Supernowoczesny, zaawansowany technologicznie suchy lakier bardzo mocno utrwalający Lakier dedykowany jest do wykończeń każdego typu fryzur. Przedłużony efekt utrzymania fryzury w niezmienionym kształcie. Precyzyjne dozowanie w postaci delikatnej mgiełki nie sklejającej włosów. Poj. 500 ml.

lakier do stylizacji włosów

Ducastel
Klasyczny bardzo mocny lakier do stylizacji i wykończeń. Duża pojemność produktu!!! Lakier 750 ml.

Pianka 400 ml. Ducastel - mocna pianka zwiększająca objętość. Do każdego rodzaju zastosowania, ułatwia układanie fryzury delikatnie unosząc włosy u nasady. Duża pojemność produktu!!!